Näyttelytulokset 2018

 

14.01.2018 Kajaani kv
Tuomari: Kirsti Louhi (nuoret-> veteraanit), Katriina Huhtinen (pennut ja juniorit)
Ilmoitettu: pentuja 8, aikuisia 39


ROP Toyway Filma Flint-Stone - VSP Mow-Zow Ferdinand

ROP SERT CACIB AVO ERI 1 SA | Toyway Filma Flint-Stone
om. Päivi Lankinen
PN 2 vara-SERT vara-CACIB AVO ERI 2 SA Dawana Unni Ilona
om. Päivi Lankinen
PN 3 NUO ERI 1 SA | Kiiramanna Time After Time
om. Satu Halmetoja
PN 4 VAL ERI 1 SA | Mva Mow-Zow Bon Bo-Nita
om. Satu Halmetoja

VSP SERT FI MVA CACIB AVO ERI 1 SA | Mow-Zow Ferdinand
om. Katja Rita
PU 2 vara-SERT vara-CACIB NUO ERI 1 SA | Vuorenrinteen Harry
om. Aija Rantasuo
PU 3 AVO ERI 2 SA | Mäntykartanon Solisti
om. Paula Jokela
PU 4 JUN ERI 1 SA | Zaranel Kevin
om. Anu Leiviskä

14012018 kajaani rop Vsp pennut
VSP -pentu Vanessan Winslow - ROP -pentu Mow-Zow Hulvaton Hulda

ROP -pentu Mow-Zow Hulvaton Hulda
om. Katja Rita
VSP -pentu Vanessan Winslow
om. Minna Väisänen

ROP -kasv. kennel Finriikan
om. Arja Timonen

Muut tulokset:
Urospennut:
PEK 2 Toyway Rod Hud-Son om. Minna Korhonen
PEK 3 Mow-Zow Helios om. Katja Rita
PEK 4 Finriikan Chocolate Chip om. Miia Vartiainen

Narttupennut:
PEK 2 KP Zaranel Lady Lulu om. Terttu Parviainen
PEK 3 KP Toyway Rita Hay-Worth om. Päivi Lankinen
PEK 4 KP Vanessan Winnona om. Liisa Väistö

Urokset:
JUN ERI 2 Unelma Linnan Kullan Kimallus om. Satu Halmetoja
JUN EH 3 Finriikan Supernova om. Miia Vartiainen
AVO ERI 3 Dawana Remus Lupin om. Maarit Impola
AVO EH 4 Dorona's Brandon om. Minna Väisänen
VAL ERI 1 SA Mva Tashi-Gong Handsome Harrison om. Eija Huuskonen
VAL ERI 2 SA Mva Kiiramanna Never Make You Cry om. Sirpa Takala
VAL ERI 3 Mva Tuuling El Victor om. Ulla-Stina Angeria ja Jarmo Ojala
VAL EH 4 Mva Minessan Figaro om. Pirjo Achrén

Nartut:
JUN ERI 1 SA Finriikan Fredrika om. Arja Timonen
JUN ERI 2 SA Vuorenrinteen Mariella om. Satu ja Veera Hirvi
JUN ERI 3 SA Finriikan Felissa om. Minna Eskelinen
JUN ERI 4  Vuorenrinteen Madeleine om. Satu ja Veera Hirvi
NUO ERI 2 Playpoint Silvermist om. Tiina, Timo, Teo ja Joa Jääskeläinen
NUO ERI 3 Finriikan Giralda om. Riikka Timonen
NUO ERI 4 Hiplakan Ilotar om. Leena Pelkonen
AVO ERI 3 Finriikan Xessica om. Arja Timonen
AVO ERI 4 Mow-Zow Fazerina om. Katja Rita